Strony internetowe są dla klientów - nie dla ich właścicieli.

 

W sieci wciąz istnieje cała masa przestarzałych stron internetowych, których aspekt wizualny oraz zawartość pozostawia wiele do życzenia. Dziennie trafiam na na wizytówki firm które zamist przyciągać po prostu odpychają klientów, a jak ogólnie wiadomo, strona internetowa w dzisiejszych czasach to podstawowe narzędzie marketingowe każdej firmy.

 

Jeśli Twoja firma nie dba o zawartość swojej witryny i nie umie wyróżnić na tle konkurencji to bardzo możliwe, że traci przez to sporo klientów. Witryna internetowa która nie przyciąga klientów jest tak naprawę do wyrzucenia – niepotrzebnie wydane pieniądze.

 

 

Wiele firm uważa, że ich strona ma być przepiękna, wychwalać zalety firmy jej historie itp itd. Szef firmy oraz bardzo często wraz z jego rodzina prześcig się w pomysłach na wygląd strony bardzo często nie mając o tym zielonego pojęcia. Musimy zrozumieć, że strona internetowa twojej firmy nie jest dla Ciebie, ale dla Twojego klienta i ma sprawić, by oglądający został kupującym.

 

Kilka najczęściej spotykanych błędów (powodów dlaczego klienci u Ciebie nic nie kupią)

 

- brak pełnych danych kontaktowych na stronie

- przemądrzałe opisy wychwalające firme

- brak referencji, firm z którymi współpracujemy, certyfikatów itp

- skomplikowana i niezrozumiała oferta

- stare informacje - brak bierzących aktualizacji

 

 

Projektowanie stron internetowych Edynburg

to przede wszystkim zrozumienie czego szuka klient, dlaczego tego szuka oraz co dzięki nam zyska. Musimy przeanalizować co oferuje mu konkurencja i co my możemy mu zaoferować ponad to.

 

Aby spełnić te warunki musimy spełnić przynajmniej kilka podstawowych aspektów:

 

- łatwość nawigacji i maksymalne proste opisanie naszej oferty

- doradztwo i ekspertyza

- poczucie bezpieczeństwa

- szybkość reakcji

- profesjonalny wygląd strony www

 

 

Pamiętaj, nawet najlepszy towar w najnizszej cenie nie sprzeda się bez odpowiedniej reklamy w twoim przypadku profesjonalnie wyglądającej strony internetowej.