Projektowanie stron internetowych kontra wartościowa treść na witrynie internetowej.

Projektowanie stron internetowych edinburgh

Aby strona internetowa była wartościowa, przyciągała potencjalnych klientów czyli poprostu na siebie zarabiała musimy na niej dużo i często pisać.

Regularnie aktualizowana witryna, posiadająca ciekawy kontent to najprostsza droga do sukcesu. Swieże wiadomości czy ciekawostki związane z naszym biznesem bezpośrednio przełożą się na większy ruch na stronie oraz wzmocnią naszą pozycje w wynikach wyszukiwarek. Musimy pamietać, że tworzenie stron internetowych to nie tylko interesująca szata graficzna ale także wartościowy “content” dla jej czytelników czyli potencjalnych klientów.

 

Poniżej opiszę kilka moim zdaniem podstawowych wskazówek o czym i jak pisać na stronie internetowej:

1. Ustal temat, pomyśl czym mogłbyś zainteresować swoich klientów np: prowadzisz salon fryzjerski - napisz o nowych trendach w sezonie. Masz firmę budowalną doradź jak dobrać kolor scian w jadalni itp, itd...

 

2. Zastanów się jakich fraz musisz użyć w tekście, fraz czyli wyrażeń które mogą Ci pomóc w pozyskaniu potencjalnego klienta. Zbuduj jedno ze zdań w taki sposob, aby przemycić w nim swoją frazę dla przykładu projektowanie stron internetowych w edynburgu to mój sposób na życie jest właśnie taką przemyconą frazą :) Dobrą opcją jest także pogrubienie czcionki naszej frazy lub podlinkowanie jej do podstrony serwisu bezpośrednio się do niej odnoszącej.

 

3. Określ długość artykułu, pisz krótko i na temat, staraj się nie przekraczać 3500 znaków. Zbyt długi tekst może zniechęcać, zbyt krótki mieć słabą wartość merytoryczną.

 

4. Tytuł artykułu ma ogromne znaczenie dlatego warto użyć w nim słów kluczowych - ale nie przesadzaj wszystko musi wyglądać naturalnie, zbyt duża liczba słów kluczy będzie złym posunięciem.

 

przeczytaj także:

Jak kupic profesjonalną stronę internetową