Chesz wiedzieć kto naprawi twój komputer?

Jak już pewnie wiesz nazywam się Michał i walczę z komputerami od ponad 27 lat. Od 15 lat usługi komputerowe i tworzenie stron internetowych stało się moim sposobem na życie. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się wiecej na temat tworzenia stron internetowych, zapraszam Cię do odwiedzenia strony lovemyweb.com oraz webdesignedinburgh.pro

 

W Edynburgu prowadzę jednoosobowy serwis komputerowy oferując usługi komputerowe dla mieszkańców miasta oraz jego okolic. Jestem wpełni mobilny, więc dojazd do Glasgow czy w rejony Fife nie jest dla mnie żadnym problemem.

 

Usuwam wszystkie usterki związane z komputerem, laptopem czy  internetem. Tworzę strony internetowe oraz sklepy on-line.

 

W 80% przypadków usuwam usterki w ciągu 24 godzin  - zadzwoń 07902037755, a przedstawię Ci opcje naprawy twojego komputera / laptopa.

 

Oferuję bezpłatny dojazd do klienta na terenie Edynburga, dla zgłoszeń z poza miasta cenę dojazu ustalamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej.

 

Nie mam stawki godzinowej, za to z wieloletniego doświadczenia mogę stwierdzić,że 80% moich usług kończy się opłata w granicach 30-50 funtów.

 

Wystawiam rachunki oraz gwarancję na każdą wykonaną usługę.